Kamberlik Hizmetleri

Nedir Bu Kamberlik?

Kamber'in sözlük anlamı aslında sadık köledir. Fakat Türkçe'de yer alan "Kambersiz düğün olmaz" sözünden kaynaklı, hafızalara kazınan anlamı "düğünlerin olmazsa olmazı" olmuştur. Bu sebeple yurtdışında oldukça yaygın olan "bestman"(sağdıç) hizmetinin adını ben "Kamber" koydum.

Düğünlerde Neden Kamber'e ihtiyaç var?

Düğünlerde sağdıçlar ve nedimeler sizin en iyi dostlarınız ve size en çok yardım edebilecek olanlardır. Fakat aralarından gerçekten düğün tecrübesi olan kaç tane bulabilirsiniz. Ayrıca en yakın arkadaşlarınızın düğününüzün en güzel kısımlarını kaçırıp sizin problemlerinizle uğraşmak zorunda kalması da onlar için üzücü. Bu sebeplerle burada daha önce binlerce kez düğün görmüş, hangi problemlerin çıkabileceğini iyi bilen, arkadaşınız olmayan ama arkadaşınızmış gibi davranan profesyonel bir yardıma ihtiyaç var.

Kambersiz düğün olur mu?

Aslında olur. Fakat hem eğlenceli olmaz hem de herhangi bir problematik durumda eliniz ayağınız dolaşır düğünün tadını çıkaramadan, hatıralarda problemler kalır. Bu nedenle, Kamber ile hem pistteki eğlence hiç durmaz hem de müzisyeninden, kaynanaya tüm problemler siz düğün sahiplerine hissettirilmeden çözülür.

Ben neden iyi bir Kamberim?

Kendimi anlattığım diğer sayfalara da göz atabilirsiniz detaylar için. Özetlemek gerekirse, ben babası düğün müzisyeni olan hem dansçı hem de müzisyen bir matematikçiyim. Babamdan ve yaptığım organizasyon işlerinden dolayı 2 bin'den fazla düğünde yer aldım. Her türlü mezhepten, her türlü soydan,milletten, her türlü zenginlik durumdan veya her türlü eğitim seviyesinden düğünler gördüm. Bu sebeple kim nasıl ne durumda problem çıkmadan en temiz nasıl eğlenir çok biliyorum.

Ben neden iyi bir Kamberim?

Bir önceki yazdıklarıma ek olarak, Düğün'lerde düğündeki problemi çözmek için değil aynı zamanda pistteki enerjiyi yukarıda da tutmak için de çalışıyorum. Dedim ya iyi bir düğün dansçısıyım. Yani, roman havası, harmandalı, oryantel, çiftetelli bizden sorulur. Balkan halayları, Michael Jackson taklidi, Tarkan Dansı, Gangnam Style, Makerana... ben de hepsi var.  Yani ne pist boş kalır ne de gelin ve damattan rol çalan misafirle pistte tutunabilir :)

Ben neden iyi bir Kamberim?

Son olarak da şunları söylemek isterim. Ben, Kardeşim, Babam, Dedem tüm kuşaklar bateristiz. Hepimiz vurmalı çalgılar çalıyoruz. Bu sebeple pistte yer alan gelin ve damat için gerekirse elimde davulda çalarım, sahneye çıkar orkestraya da eşlik ederim. Ki bunları Gelin ve Damat'ın arkadaşı olarak yaptığımı düşünürseniz, çok havalı bir durum...

Kamberlik Hizmeti Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin

Aşağıda yer alan butona tıklayarak bana Whatsapp'tan ulaşabilirsin

HEMEN MESAJ YAZIN